Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ürünlerimiz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hizmetlerimiz
Kartal Afiş İmalatı

Özellikle yerel yönetimlerin; halkı bilinçlendirmek, belli bir konu üzerine dikkatleri çekmek, verdiği hizmetleri anlatma, tebrik ve kutlamalarını iletmek için kullandığı ve direk, tel çit, bina cepheleri ve yapılar arasında yüksek bir yere astığı afişler, hedef kitleye ulaşmanın ve gerekli geri dönüşü almanın en etkili ve ekonomik yoludur. Peki bunu yalnız bu kurumlar mı kullanıyor? Elbette ki hayır. Bir amaç yada çıkar için bir araya gelen toplulukların oluşturduğu; dernek, teşkilat yada cemaatleri için de kalabalıklara ulaşmanın ve duyurularını kalabalık kitlelere ulaştırmanın en etkili yolu olan afişler, bilişim çağının en üst seviyede yaşandığı günümüz de dahi bölgesel olarak en çok etkiye sahip olan ilan ve duyuru araçlarıdır.

Kartal Bayrak İmalatçıları içerisinde yer alan ve Türk Bayrağı, Atatürk posteri, özel şirket flama ve bayraklarının üretimi yanı sıra, yüksek çağrışımlar yapan ve pek çok gurup tarafından hala en etkili reklam yöntemi olarak kabul edilen afişlerin imalarını da yapan kuruluşumuz, başta Afiş İmalatı Kartal olmak üzere İstanbul da bulunan bütün ilçeler için bayrak ve afiş tedariki sağlar. Bez ve Vinil Afiş olmak üzere iki farklı kategoride imal edilen, üzerlerine logo, yazı ve resim baskı tekniklerini dijital sistemlerle rahatlıkla ve kusursuzca uygulayan firmamız, Kartal Bayrakçı sektöründe imzasını attığı birbirinden başarılı afiş çalışmaları ile tercih sebebi olur.

Birinci kalite boya ve kullanılan modern baskı teknikleri ile açık alanda asılı bulunmalarına karşın uzun süre deforme olmadan ilk gün ki görünümünü koruyabilen afişlerimiz, sağlam kumaşlardan imal edildikleri için yırtılma, delinme yapmaz, boyası solup akmaz. Yol kenarlarında sıkça gördüğümüz ve belli konularda bize bilgi desteği sağlayan bu ürünler ile ilgili daha detaylı bilgi ve Afiş Fiyatları Kartal için bizi mutlaka arayın.